New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Wspomnienie z lat szkolnych

Wspomnienie z lat szkolnych

Większość z nas lubi niespodzianki, szczególnie te, które okazują się być dla nas wyjątkowo miłe. Ja również należę do osób, które lubią niespodziewane rzeczy. Jedną z nich było spotkanie z Markiem. Spotkaliśmy się całkowicie przypadkiem, a w zasadzie to on zagadał do mnie, gdy szłam na zakupy. Powiedział mi, że chyba chodziliśmy razem do szkoły i miał racje, rzeczywiście po bliższym przyjrzeniu się poznałam jego twarz. Nie chodziliśmy do jednej klasy, jednak do równoległych, byliśmy rówieśnikami. Dawno nie widziałam nikogo ze szkoły, więc ucieszyło mnie to spotkanie. Spytał się, czy nie chciałabym go odwiedzić i powspominać „dawnych lat”, zareagowałam więc bardzo entuzjastycznie.

Gdy przyszłam do jego mieszkania, byłam początkowo trochę spięta. Bałam się, że cała rozmowa będzie dość niezręczna, zresztą nie rozmawiałam z nim 20 lat. Mimo tego, że rozmowa rzeczywiście początkowo niezbyt się kleiła, to ogólnie atmosfera była całkiem miła. Robiło się jednak późno i chciałam iść do domu, na pożegnanie dałam mu buziaka i go objęłam, co odwzajemnił, jednak jego ręka poszła dużo niżej i chwile później wylądowała w moich spodniach. Byłam zaskoczona, wręcz nie wiedziałam co mam zrobić. Nie zareagowałam gwałtownie, ponieważ tak bardzo mnie to zdziwiło. Odsunęłam się o kilka kroków, jednak powiedział do mnie łagodnie, żebym się uspokoiła.

Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że wbrew pozorom, spodobało mi się to co zrobił, wręcz czułam podniecenie. Nie chciałam jedynie wyjść na łatwą, jednak nie było czasu na zastanowienia, ponieważ chwile później byliśmy już w sypialni. Jego ręka wylądowała na moim wzgórku łonowym, zaczął mnie pieścić tak intensywnie, że aż mruczałam. Sama z siebie położyłam się na brzuchu i wypięłam biodra w jego stronę by mnie mocno wyruchał. Dobrze wiedział, co ma robić, a ja z całych sił złapałam kołdrę, ponieważ czułam, że lada moment będę szczytować. Zaczęłam coraz mocniej jęczeć, ponieważ emocje, które w sobie miałam, aż mnie rozsadzały. Orgazm ogarnął moje ciało i po wszystkim padłam ze zmęczenia, dokładnie tak samo, jak za szkolnych lat.

No Comments
Leave a Comment