New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Wibrator strap-on dla niej i dla niego

Wibrator strap-on dla niej i dla niego

Seks odgrywa istotną rolę w życiu człowieka. Służy zaspokajaniu popędu płciowego, pozwala także rozładowywać stres i utrzymywać równowagę psychofizyczną. Aby uniknąć rutyny w seksie, warto sięgnąć po różnego rodzaju gadżety erotyczne. Wśród dostępnych produktów znaleźć można m.in. wibratory na pasku.

Czym jest wibrator strap-on

Wibrator to urządzenie przeznaczone do masturbacji, które swym wyglądem najczęściej przypomina męskiego penisa. Zamontowany w jego wnętrzu silniczek elektryczny jest odpowiedzialny za wytwarzanie drgań stymulujących kobiece narządy płciowe. W sprzedaży dostępne są gadżety o różnych wymiarach i kształtach wykonane z medycznego silikonu, metalu, akrylu, a nawet szkła, zasilane bateryjnie bądź akumulatorowo. Odmianą tradycyjnych wibratorów są sztuczne penisy typu strap-on. Te wibratory na pasku, mogą stanowić protezę członka i być używane przez mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją lub zostać wykorzystane podczas seksu analnego oraz homoseksualnego lesbijek. Przykłady tego rodzaju gadżetów erotycznych znaleźć można na stronie https://megaxshop.pl/pl/c/PENISY-STRAP-ON/154.

Cechy dobrych wibratorów na pasku

Wibrator strap-on stanowi imitację przedłużenia ciała. Tylko wysokiej jakości produkty wykonane z dobrych materiałów zapewnią komfort użytkowania i wyjątkowe doznania. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się gadżety wykonane z medycznego silikonu. Tego rodzaju urządzenia są higieniczne, przyjemne w dotyku i neutralne dla zdrowia. Istotny element wyposażenia stanowią paski mocujące. Najlepiej sprawdzają się regulowane szelki zakładane na ciało jak majtki. System regulacji pozwala precyzyjnie dopasować wibrator do swojego ciała. Uprząż powinna być wykonana z materiałów, które nie powodują otarcia i odparzenia ciała. Dobrej jakości wibrator na pasku powinien posiadać kilka trybów pracy, które można ustawiać w zależności od preferencji. Zaleca się, by osoby rozpoczynające swoją przygodę z wibratorami typu strap-on wybierały gadżety o mniejszym rozmiarze. Większe wibratory skierowane są dla doświadczonych użytkowników, którzy potrafią precyzyjnie kontrolować pchnięcia wykonywane przy użyciu sztucznego penisa.

Na co zwrócić podczas korzystania z wibratorów na pasku

Korzystanie z wibratorów na pasku wymaga pełnego zaufania partnerów wobec siebie. Przed rozpoczęciem igraszek należy zadbać o odpowiednie nawilżenie sprzętu. Zalecane jest korzystanie z lubrykantów na bazie wody, które nie wywołują alergii. Odpowiednio dobrany środek nawilżający poprawia poślizg i zmniejsza tarcie. Pierwsze pchnięcia powinny być powolne i delikatne. Na głębszą i szybszą penetrację można zdecydować się tylko po uzyskaniu zgody oraz aprobaty partnera. Podczas seksu z użyciem wibratora partnerzy powinni mówić o swoich doznaniach i odczuciach. To najlepszy sposób na uzyskanie pełnej satysfakcji ze stosunku. Po jego zakończeniu wibrator należy dokładnie umyć za pomocą wody i mydła lub specjalnego środka do pielęgnacji gadżetów erotycznych. Duża ilość wibratorów strap-on dostępnych w sprzedaży daje możliwość eksperymentowania i urozmaicania swojego życia seksualnego.

No Comments
Leave a Comment