New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Top 10 – najlepsze wibratory do 200 złotych i do 700złotych – ranking

Top 10 – najlepsze wibratory do 200 złotych i do 700złotych – ranking

Wibrator to obecnie jedna z nieodłącznych zabawek erotycznych większości kobiet. Co raz częściej głośno mówi się o potrzebach kobiet i o tym, że mają do nich prawo. Wibratory jak i masażery są idealnym sposobem nie tylko urozmaicenia gry wstępnej, pożycia seksualnego, ale również są możliwością na odstresowanie się i zniwelowanie napięcia powstałego w ciągu tygodnia. Dlatego też powstała ta lista dziesięciu najlepszych wibratorów, które spełnią wymagania niemal każdej kobiety, ale również i mężczyzn!

Top 10 wibratorów dla Ciebie

Poniższa lista zawiera w sobie dwa rodzaje wibratorów: penetrujące i masażery, czyli takie, które wymasują ciało od środka, albo też mogą służyć za masażer łechtaczki lub całego ciała. Lista została również podzielona na wibratory tańsze – do 250 złotych i droższe powyżej 500złotych, dla najbardziej wymagających.

Wibratory do 250 złotych

1. Pocisk miłości – eksplozja rozkoszy, różowy

Kliknij i sprawdź ceny!

To niewielki i niedrogi subtelny wibrator polskiej firmy, dzięki czemu jego koszta są stosunkowo niższe. Mimo to jakością nie odbiega od większości drogich wibratorów. Jest on stosunkowo niewielki, dzięki czemu zmieści się w każdej damskiej torebce lub męskich aktówkach. Jest idealny nie tylko do penetracji pochwy, ale do rozgrzania obojga partnerów. Ze względu na swój podłużny kształt docelowo stworzony on został do penetracji, mimo to dzięki wibracjom może sprawdzać się również jako masażer łechtaczki. Jego niewielki rozmiar jest również atutem ze względu na możliwość stymulowania punktu G. Co więcej jest on wodoodporny, dlatego śmiało można go zabrać pod prysznic lub do kąpieli!

2. Tonguer – wibrujące nakładki na język, 2 sztuki

Kliknij i sprawdź ceny!

Tonguer to niesamowity gadżet należący do wibratorów. Chociaż znacznie się on różni od pozostałych to jest on niesamowitym sposobem, aby ożywić grę wstępną i rozgrzać partnerkę. Jego nazwa pochodzi od angielskiego słowa tongue czyli język, jednak równie dobrze może być zakładany na palec. Nie jest on dobrym pomysłem, jeżeli poszukujemy wibratora do penetracji, jednak idealnie sprawdzi się jako nieduży masażer. Wibrator działa na baterię, które dołączone są w zestawie, jednak można je również kupić oddzielnie, dzięki czemu będzie służyć przez lata! Jego niezwykłymi zaletami jest tworzywo, z którego powstał, jest ono przyjemne w dotyku, bardzo szybko się nagrzewa i w przeciwieństwie do większości zabawek erotycznych długo utrzymuje temperaturę.

3. OVO – T1 – fioletowy

Kliknij i sprawdź ceny!

Linia produktów OVO to kolejna linia produktów ekskluzywnych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających pań. OVO T1 to masażer zasilany bateriami, które dołączone zostały do kompletu, jednak można je kupić oddzielnie. Masażer ten wykonany jest z najbezpieczniejszych tworzyw niezwykle przyjemnych w dotyku. Ma pięć trybów wibracji a jego kształt ułatwia pełny masaż nie tylko łechtaczki, ale również stref erogennych skupionych wokół niej zapewniając niezwykłą przyjemność. Jest on niewielki, dzięki czemu można mieć go zawsze przy sobie, a jego subtelny kształt nie wskazuje na to, do czego ma służyć, dzięki czemu jest niezwykle dyskretny.

4. Vibriting Ice massager – lodowy masażer

Kliknij i sprawdź ceny!

To niewątpliwie nowość na rynku wibratorów! Większość wibratorów proponuje możliwości szybkiego nagrzewania się i utrzymywania temperaturę ciała. Jednak ten wibrator zapewnia coś zupełnie odwrotnego! Posiada on zbiorniczek, który napełnia się wodą i umieszcza w zamrażarce, aby woda zamarzła (trwa to około 4 godzin). Po zestaleniu się wody możliwe jest umieszczenie zbiorniczka z zamarzniętą wodą na wkładzie wibrującym! Dzięki temu wibrator chłodzi w upalne dni. Co więcej jego kształt sugeruje, że nie nadaje się on do penetracji, a do masażu łechtaczki, przez co w upalne dni może służyć nie tylko do zabaw erotycznych, ale również jako wspólny sposób na ochłodę!

5. Manzzztoys – cassini black, wibrator specjalnie dla mężczyzn

Kliknij i sprawdź ceny!

Kto powiedział, że wibratory są tylko dla kobiet?! Oto wibrator stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach. Jest on subtelny i nie przypomina większości wibratorów, różnicą jest nie tylko typowo męski kolor jakim jest czerń, ale również jego wyprofilowanie! Wibrator Manzzztoys jest idealny do penetracji analnej, również dla tych początkujących. Wszystko dzięki niewielkiemu obwodowi – 3,5 centymetra. Jego długość to 16 centymetrów, co powinno zaspokoić nawet najbardziej rozbuchanych panów. Ma 7 niepowtarzalnych trybów wibracji, które idealnie wymasują prostatę dzięki specjalnej odnodze wibratora. Z powodzeniem może być gadżetem do zabaw erotycznych obojga partnerów.

6. OVO – K2 – biało-fioletowy

Kliknij i sprawdź ceny!

To subtelny i bardzo elegancki wibrator z dodatkową końcówką wykonaną z silikonu, dzięki czemu jest ona miękka i giętka. Dodatkowa odnoga zabawki może służyć zarówno do podwójnej penetracji dla pań, ale również spełniać się jako masażer łechtaczki! Jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku wibratorów w tej cenie, zatem idealnie sprawdzi się u wymagających właścicielek tego gadżetu!

7. OVO – F9 – biały

Kliknij i sprawdź ceny!

To najbardziej klasyczny z dostępnych wibratorów, jednak nie umniejsza to jego możliwościom. Jest on duży i poręczny, dzięki czemu nie tylko wymasuje ciało podczas penetracji, ale sprawdzi się również jako masażer łechtaczki. Tak jak większość produktów firmy OVO ma on 5 trybów wibracji, które w zupełności wystarczają, aby osiągnąć niepowtarzalną rozkosz! Zmiana trybów jest niezwykle prosta – odbywa się za pomocą suwaka na przedniej części, wzdłuż wibratora.

8. OVO – K4 – biały

Kliknij i sprawdź ceny!

To kolejny produkt firmy OVO, na który warto zwrócić uwagę. Wibrator ten wzbogacony jest w dodatkową odnogę, która kształtem przypomina języczek, jest ona miękka i giętka, dzięki czemu wibrator jest utożsamiany jednocześnie z masażerem łechtaczki, co będzie idealnym prezentem dla partnerki podczas naszej długiej nieobecności. Ma on 5 trybów wibracji, których zmiana możliwa jest za pomocą przycisków w kształcie płatków kwiatka na wierzchu wibratora. Jest to niezwykle ekskluzywna i elegancka zabawka erotyczna, dlatego też będzie idealnym prezentem!

Wibratory powyżej 500złotych

9. Lelo Tiani 3 Cerise

Kliknij i sprawdź ceny

Jak wszystkie wibratory z firmy Lelo, tak i ten model cechuje się niesamowitym wykonaniem, designem, a także dbałością o szczegóły. Jest wykonany z przyjemnego w dotyku silikonu, który sprawia wrażenie jakby był obleczony w aksamit. To z pewnością wibrator dla koneserów. Ale! Jest to niezwykły wibratorów, na rynku dostępnych jest raptem kilka modeli tego typu wibratorów. Sekret tkwi w jego kształcie! Jego kształt umożliwia umieszczenie wibratora w pochwie, tak, aby większa jego część wibrująca leżała na wzgórku łonowym pieszcząc łechtaczkę. Z kolei języczek wsunięty w pochwę jest wyprofilowany w taki sposób, aby umożliwić jednoczesną penetrację penisem, a co za tym idzie umożliwić również przyjemność partnerowi. Do tego dołączony jest pilot, na którym możliwa jest opcja „ruchu”. Oznacza to, że przy potrząsaniu, przechylaniu lub ogólnej zmianie pozycji pilota wibrator zmienia moduły wibracji niosąc ze sobą niezapomniane doznania!

10. Lelo – smart wand medium black masażer (M)

Kliknij i sprawdź ceny!

To kolejny produkt z firmy Lelo, który warto mieć w swojej kolekcji. To subtelny, elegancki i co najważniejsze inteligentny masażer nie tylko łechtaczki, ale równie dobrze całego ciała. Nie ma kobiety, która oparła by się sile masażera Lelo! Jest on wyposażony w akumulator, dzięki czemu po naładowaniu można go używać z dala od gniazdek co sprawia, że jest to lepszy wybór niż pozostałe masażery i „wandy”. Co więcej jest on całkowicie wodoodporny, a w połączeniu z silnym akumulatorem sprawia, że będzie również idealnym towarzyszem kąpieli. Sam wibrator ma aż osiem trybów wibracji, ale to nie wszystko! Swoją nazwę – inteligentny masażer – zawdzięcza mechanizmowi, który wyczuwa siłę nacisku główki masażera na ciało zwiększając wibrację wraz ze zwiększającym się naciskiem. To niewątpliwie hit i najbardziej pożądany wibrator na rynku!

No Comments
Leave a Comment