New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Seks w wodzie – wspaniała sprawa czy może udręka?

Seks w wodzie – wspaniała sprawa czy może udręka?

Nadeszło lato, więc zajmijmy się najpierw seksem w basenie… Piękny hotel, duży basen i okazja, że zostajecie tam całkowicie sami… Wpadają Wam do głowy zwariowane pomysły? Jeśli tak, to pamiętajcie o kilku ważnych kwestiach…

Seks w basenie wiąże się często z kilkoma sporymi wyzwaniami…

  • Po 1 – Nie od dziś wiesz, że woda w basenie zmywa wszystko – makijaż, odżywkę z włosów, krem z ciała… Twoje … nawilżenie też. Jeśli więc ma Wam być dobrze i komfortowo w basenie, używajcie lubrykantu, jednak pamiętajcie by był na bazie silikonu, a nie wody…
  • Po 2 – Pamiętaj o podrażnieniach, które dla obu partnerów są bardzo nieprzyjemne w skutkach. Woda w basenie zawsze jest mocno chlorowana, bądź wlewane są do niej inne chemikalia. Tak więc jeśli tylko poczujecie jakiś dyskomfort podczas zabawy w basenie – przenieście zabawę jednak gdzie indziej…
  • Po 3 – Pomijając już chemikalia, które mogą Was konkretnie podrażnić, to trzeba jeszcze pamiętać o tym, że właściwie… te chemikalia zabijają bakterie i chronią przed infekcjami, więc właściwie… Jeśli już macie uprawiać seks w basenie, to wcześniej się upewnijcie, że woda jest na pewno chlorowana.
  • Po 4 – Pamiętajcie, że jeśli używacie prezerwatyw, to mimo wszystko… wybierzcie seks na suchym lądzie. Zawsze możecie zacząć grę wstępną w basenie, a potem wyskoczyć na jej brzeg i tam dokończyć zabawę.

A co z seksem pod prysznicem?

Seks pod prysznicem może być naprawdę bardzo gorący – i to nie tylko będzie spowodowane przez strumień wrzątku… 😉

Tak więc:

  • Po 1 – Pamiętaj o środkach bezpieczeństwa. Nie mamy tu oczywiście na myśli prezerwatyw… chociaż też o coś gumowego… 😉 A mianowicie – zadbajcie o bezpieczne stanie pod prysznicem, żebyście nie musieli martwić się, który z Was za chwile wywinie orła na śliskiej podłodze.
  • Po 2 – Gra wstępna – koniecznie – ale może lepiej nie pod prysznicem? Nie ma w nim zbyt wiele miejsca na… kreatywność. Doprowadźcie się poza prysznicem do momentu, kiedy oboje będziecie chcieli już samego seksu i wtedy odkręćcie wodę pod prysznicem…
  • Po 3 – Jeśli naprawdę bardzo lubicie zabawy pod prysznicem, a miejsce Wam na to pozwala, koniecznie zamontujcie tam ławeczkę wodoodporną – ułatwi i uprzyjemni Wam ona zabawę.
  • Po 4 – Jeśli uwielbiacie się podczas gry wstępnej masować itp, to jeśli planujecie później przenieść się pod prysznicem – to zrezygnujcie ze śliskich olejków (wspomnieliśmy już o tym wyżej – dlaczego lepiej nie ryzykować :)).
  • Po 5 – Unikajcie przegrzania organizmu! Ciepła woda rozluźnia mięśnie, seks również, tak więc… możecie doprowadzić się nawet do omdlenia.
  • Po 6 – Pamiętajcie tez, by ustawić prysznic w odpowiedniej pozycji. Zdolność oddychania jest ważna, prawda? Więc raczej nie ustawiajcie prysznica prosto na swoją twarz… 😉 Nie ustawiajcie też prysznica na swoją strefę intymną… (no może na momencik… tak dla zabawy…). Podobnie jak w kwestii seksu w basenie, woda może powodować otarcia, co wcale nie sprawi, że Wasza wspólna kąpiel będzie przyjemna – wręcz przeciwnie.

 Zobacz również: gejfilmypl

undefined

No Comments
Leave a Comment