New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Przyjacielski seks

Przyjacielski seks

Dużo osób uważa, że ciężko o przyjaźń damsko-męską, jednak Michał był osobą, która mocno to mocno kwestionowała. Na każdym kroku powtarzał, że ma wspaniałe przyjaciółki, z którymi nic go nie łączy. Był bardzo przystojny, podobał się dziewczynom, co zresztą często wykorzystywał. Miał bardzo dużo kochanek, jednak po jednej nocy zwykle urywał się między nimi kontakt, nawet im go zresztą nie zostawiał. Mimo wszystko bardzo szanował swoich przyjaciół i zawsze ich wspierał, szczególnie Darię. Znali się od dziecka i bardzo lubili, zawsze mówił wszystkim, że traktuje ją jak siostrę. Ten dzień był jednak bardzo przykry, bo rozstała się z chłopakiem i chciała się komuś wypłakać. Kupili więc butelkę wódki i poszli do niego.

Spędzili czas głównie na piciu, gadaniu i śmianiu się przez łzy, jednak alkohol coraz bardziej uderzał do głowy. W pewnym momencie wszystko zaczęło się rozmazywać, a umysł przestał dobrze pracować. Oboje ledwo się poruszali, byli kompletnie zalani. W pewnym momencie stwierdzili, że obejrzą razem film, jednak gdy już go włączyli, Michał ją objął, na co ona zareagowała bardzo pozytywnie i również go przytuliła. Oboje się przytulali, a następnie przeszli do pocałunków, które coraz bardziej ich nakręcały na więcej. W pewnym momencie Daria rozpięła mu spodnie i zaczęła go dotykać. Czuła, że mimo ilości wypitego alkoholu był podniecony, co bardzo ją ucieszyło, bo miała ochotę na zabawę.

Wszystko zaczynało się wolno, jednak oboje byli odważni, początkowo się dotykali, a już chwilę później byli zupełnie nadzy. W pewnym momencie usiadła na niego i zaczęła się o niego ocierać. Przez to, że tak długo to trwało, zaczęli trzeźwieć, jednak nie mieli ochoty przerywać. W końcu już nie mógł wytrzymać i w nią wszedł. Pierwsza pozycja była na jeźdźca, jednak w przypływie emocjo obrócił ją, położył jej nogi na swoje plecy i sam nadał wszystkiemu tempa. Oboje czuli, że są mocno podnieceni, jednak nadal nie doszli. Chwilę później zszedł z niej i zaczął całować jej brzuch i uda, więc i ona chciała za tym nadążyć, zmieniła swoją pozycję i oboje zaczęli się pieścić ustami. W pewnym momencie poczuli spełnienie i dotarło do nich, że jednak na przyjaźń damsko-męską nie ma u nich miejsca.

No Comments
Leave a Comment