New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Jak przygotować się do seksu analnego?

Jak przygotować się do seksu analnego?

Seks analny, lub inaczej miłość grecka, jest znany od… zawsze. Odkąd ludzie zaczęli współżyć ze sobą dla przyjemności, rozpoczęli też poszukiwania nowych sposobów stymulacji i uzyskiwania rozkoszy. Najbardziej kontrowersyjnym sposobem na przeżywanie jej (od wieków!,) jest właśnie seks analny. Pewnie nie raz słyszałeś różne historie na jego temat- od zachwalania niesamowitego orgazmu analnego, aż po problemy z utrzymywaniem stolca w konsekwencji takich zabaw. Co jest prawdą a co nie? Jak przygotować się do seksu analnego? Dziś odpowiemy na te nurtujące Was pytania.

Nic na siłę!

To chyba oczywiste, że na ten rodzaj stosunku chęci i gotowość muszą wyrazić obie strony. Aby seks analny był przyjemy i satysfakcjonujący,partnerzy muszą być rozluźnieni i bardzo podnieceni. Stan tak wysokiego podniecenia najłatwiej osiągnąć długą grą wstępną oraz stosunkiem pochwowym, który przerywamy w odpowiednim momencie aby oddać się rozkoszom analnym.

Należy pamiętać, że zwieracz odbytu jest bardzo silnym mięśniem. Jego mechaniczne, gwałtowne rozwarcie może być nie przyjemne lub wręcz bardzo bolesne. Co więcej, śluzówka odbytu jest bardzo delikatna- każdy gwałtowny ruch może ją uszkodzić. Ból i krwawienie z tak wrażliwego miejsca może skutecznie odstraszyć od takiej formy aktywności seksualnej- a tego nie chcemy, prawda?

W 100% bezbolesny

Jeżeli chcesz aby stosunek analny doszedł do skutku i był przyjemny dla obu stron- musisz uzbroić się w cierpliwość. Pamiętaj, że często trzeba pokonać kilka przeszkód stojących na drodze orgazmowi analnemu- opór psychiczny partnerki (na przykład wstyd czy zbyt konserwatywne podejście) oraz opór fizyczny zwieracza. Nawet pierwszy stosunek tego rodzaju może być zupełnie bezbolesny (i bardzo satysfakcjonujący) jeżeli dobrze się do niego przygotujecie.

Pieszczoty zewnętrzne

Naturalnym odruchem naszego ciała jest zaciskanie zwieracza odbytu pod wpływem bodźców zewnętrznych. Nie jest to pożądane przy seksie analnym. Dlatego trzeba odpowiednio przygotować ciało (i umysł) partnerki. Delikatne i powolne pieszczoty, masaż z użyciem olejków naprawdę potrafią zdziałać cuda! Daj czas partnerce na przyzwyczajenie się do pieszczot w tym, póki co nietypowym dla niej miejscu. Do analnych pieszczot trzeba się przyzwyczaić i metoda małych kroczków jest tu obowiązkowa. Dobre wyczucie, delikatność i brak pośpiech gwarantują obu stronom niezapomniane doznania.

Odpowiednie nawilżenie

Aby sprawić, że mięśnie zwieracza rozluźnią się, należy wspomagać swoje działania środkiem poślizgowym. Niewysychające, silikonowe, lub na bazie wodnej specyfiki dostępne w sex-shopach zdecydowanie ułatwią Ci zadanie. Pamiętaj, że odbyt nie nawilża się w ten sam sposób co pochwa- musisz mu trochę pomóc.

coolman

Żel analny CoolMann
Kliknij i zamów!

Pieszczoty wewnętrzne

Kiedy mięsień zwieracza jest rozluźniony możesz delikatnie i powoli wsunąć w niego dobrze nawilżony palec. Rób to możliwie najwolniej wykonując drobne, koliste ruchy. Odbyt jest niezwykle unerwionym miejscem i każdy, najdelikatniejszy nawet dotyk jest mocno odczuwalny. Od ciebie zależy czy będzie to mocna przyjemność czy nie. Penetracja palcem przygotowuje odbyt na przyjęcie penisa, postaraj się więc aby partnerka nie mogła się już doczekać tego momentu.

Krok pośredni

Niewątpliwie przyjemne będą bardziej wyrafinowane pieszczoty, zanim przejdziecie do samego stosunku analnego. Jeżeli partnerka nie jest przekonana, możesz podczas stosunku pochwowego (oczywiście za jej zgodą) użyć kulek analnych. W momencie szczytowania kulki należy stanowczo usunąć z odbytu. To niewyobrażalnie zwiększa intensywność doznań. Jednocześnie pieszczoty tego rodzaju są automatycznie utożsamiane z większą przyjemnością. Partnerka w końcu sama poprosi Cię o seks analny!

pud

Zamów kulki analne!

Często też, dla osób chcących przełamać pierwsze lody i rozpocząć przygodę z miłością grecką, sugeruje się użycie wibratorów analnych. Specjalna budowa, wypustki i delikatny materiał pozwolą na samodzielną zabawę i powolną adaptację. Nie ma się czego bać ani wstydzić- chodzi o to, żeby poczuć się pewnie z takimi pieszczotami i nauczyć się czerpać z nich rozkosz.

 toy-joy-blue

Wibratory analne
Kliknij i sprawdź ceny!

Higiena to podstawa!

Odbytnica, gdzie wprowadzany jest penis podczas stosunku analnego, jest fizjologicznie pusta. Lewatywa więc nie jest konieczna przed stosunkiem, choć wielu osobom zapewnia komfort psychiczny. Należy jednak pamiętać, że nawet wykonanie lewatywy nie eliminuje bogatej flory bakteryjnej. Dlatego zawsze konieczne jest użycie prezerwatywy. Oczywiście prezerwatywę należy zmienić chcąc uprawiać inny rodzaj seksu (waginalny lub oralny). Chodzi tu o wyeliminowanie ryzyka jakiejkolwiek infekcji.  Pamiętaj, po pieszczotach analnych należy dokładnie umyć palec lub zmienić prezerwatywę. Jednak jeżeli po zabawach waginalnych chcesz przejść d analu- droga wolna.

Seks analny mimo tego, że budzi kontrowersje, ma rzeszę wiernych fanów. I nic dziwnego! Odbyt jest bardzo wrażliwą, erogenną strefą ciała i umiejętne jego pieszczoty mogą dać nieopisaną wręcz rozkosz!Nawet pierwszy stosunek tego rodzaju może być bardzo przyjemny, jeżeli będziecie trzymać się kilku podstawowych zasad.

No Comments
Leave a Comment