New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Przygoda w barze

Przygoda w barze

Na świecie istnieje wiele kobie, jedne są spokojne i ułożone, szukają stałego partnera, potem chcą wziąć ślub i mieć dzieci. Wiktoria jednak taka nie była, bardzo lubiła się bawić, a uczucia były dla niej jedynie gierką. Nie było nic, co mogłoby ją zatrzymać i nie miała już nawet wyrzutów sumienia. Facetów, którzy się w niej zakochiwali po prostu olewała, nie szukała miłości u nikogo. Pewnego razu udała się do baru i bardzo wpadł jej w oko pewien mężczyzna, z wyglądu nieco przypominał Jamesa Deana. Zaczęła mu się przyglądać i uwodzić go wzrokiem, jednak mężczyzna znał już takie jak ona i wiedział jak się z nimi obchodzić.

Podszedł do niej i zapytał, dlaczego tak bacznie mu się przygląda, odpowiedziała, że chciałaby go poznać. Uśmiechnął się kpiąco, ponieważ wiedział, że to, co chodzi jej po głowie, nie ma nic wspólnego z poznawaniem się w normalnym rozumieniu. Powiedział do niej krótkie „chodź” i złapał ją za ramie, wyszli razem z baru i wsiedli do jego luksusowego auta. Chwilę później byli na miejscu. Niepozorne mieszkanie w bloku, do którego chwilę później oboje weszli.

Po przekroczeniu progu powiedział do niej krótkie „rozbieraj się”, na co jednak nie zareagowała, była wręcz zaskoczona. Powtórzył więc to co mówił głośniej i dopiero po tej komendzie wzięła się do działania. Gdy była już w samej bieliźnie, rzucił ją na łóżko i zaczął całować po całym ciele, potem obrócił ją na brzuch i związał jej ręce i nogi, była już zależna tylko od niego. Lekko zsunął jej bieliznę i zaczął brać ją od tyłu, przy okazji masując piersi. Czuł, że robi się coraz bardziej wilgotna, co dodatkowo go podniecało. Obrócił ją przodem i spytał, czy jej się to podoba, na co twierdząco pokiwała głową, podniósł ja i kazał zrobić loda. Zaczęła go pieścić coraz intensywniej, czuł już ogromne podniecenie. W pewnym momencie wiedział, że lada moment będzie koniec, więc przycisnął jej głowę mocno do siebie i skończył. Oboje czuli ogromną satysfakcję, jednak wiedzieli, że nie będzie między nimi nic więcej, niż to jedno, namiętne spotkanie.

No Comments
Leave a Comment