New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Przyczyny i sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku

Przyczyny i sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku

W sprawach łóżkowych liczy się zadowolenie obojga partnerów. Zatem brak satysfakcji ze współżycia przynajmniej jednej połówki kończy się frustracją, a nawet rozstaniem. Wbrew pozorom w miłości więź i relacja seksualna jest równie ważna jak uczuciowa. W tej sferze obie osoby mogą wnieść wiele urozmaicenia, ale wszystko wymaga pracy z uczuciem.  Najważniejsze jest złapanie wspólnego tempa i czerpanie przyjemności z obdarowywania się nawzajem. Co jeżeli nie ma jednej nici porozumienia? Zazwyczaj  kończy się to jednostronną korzyścią. W konsekwencji druga osoba odczuwa niedosyt. Najlepszym na to dowodem jest przedwczesny wytrysk, który zwiastuje koniec zabawy i igraszek miłosnych. To powoduje nie lada udrękę zwłaszcza dla partnerki, która nie może przeżywać szczytowania ze swoim mężczyzną. Również z tej przyczyny cierpią mężczyźni, gdyż nie mogą dać wystarczającej przyjemności swojej kobiecie.

Jak rozpoznać przedwczesny wytrysk?

Każdy mężczyzna powinien obserwować własne ciało. Musi dokładnie ocenić zachowania i reakcje na bodźce o podłożu seksualnym.  Stosunek płciowy to najlepszy miernik dla zjawiska wytrysku. Stanowi on zwieńczenie wspólnego pożycia. Przede wszystkim u mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem stosunek płciowy jest krótszy. Począwszy od gry wstępnej następuje nabrzmienie członka, czyli erekcji. Przedwczesny wytrysk charakteryzuje się krótkim czasem od penetracji pochwy do wytrysku. U niektórych mężczyzn wytrysk następuje już podczas gry wstępnej, przed penetracją lub przy pierwszym kontakcie z pochwą. Ponadto mężczyzna odczuwa bezsilność wobec panowania nad wytryskiem. Warto wtedy udać się do lekarza. Wówczas postawi on prawidłową diagnozę. Dodatkowo można wspomóc się testami PEDT (PrematureEjaculationDiagnosticTool), które mogą pomóc mężczyznom uzyskać obraz schorzenia.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Przedwczesny wytrysk zazwyczaj dotyczy pewnych grup wiekowych lub ludzi o określonych cechach psychologicznych. Stanowi on bardzo wstydliwy problem wielu mężczyzn i może mieć swoje podłoże na tle genetycznym lub psychicznym. Często w wielu przypadkach przedwczesny wytrysk jest wywołany stresem zwłaszcza młodzi chłopcy boją się swoich pierwszych podbojów miłosnych i ze względu na brak doświadczenia dochodzą do szybkiego szczytowania. Do tego jest także potrzebna wprawa. Tak naprawdę wszystkie czynniki mogą się kumulować. Po pierwsze potrzeby partnerki i chęć zaimponowania jej, a z drugiej strony pytanie czy sobie poradzę? Natłok myśli daje miejsce na nieoczekiwany „wybuch”. Niektóre pary może nawet nie zdają sobie sprawy, że mężczyzna cierpi na przedwczesny wytrysk. Nawet bardziej doświadczeni partnerzy mogą zapadać na problem przedwczesnego wytrysku. Wynika to z braku utrzymania kontroli nad własnym ciałem. Chcąc pokazać się od najlepszej strony popadają w falstart.

Sposoby leczenia przedwczesnego wytrysku

Najważniejszym krokiem do rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem jest dostrzeżenie zjawiska, a następnie szczera rozmowa partnerów. Czasami wiele z przyczyn tego problemu znajduje się w głowie. Pewne sprawy należy poukładać i wyjaśnić. Liczy się tez świadomość wsparcia ze strony drugiego partnera. Terapia u psychologa to nie jedyne rozwiązanie. W leczeniu przedwczesnego wytrysku pomagają:

  • wybrane pozycje podczas stosunku,
  • regulowana stymulacja członka,
  • kuracja farmakologiczna.

laur_konsumenta

Skuteczne tabletki na przedłużenie stosunku
Kliknij i zamów!

Mężczyzna może szczytować kilkukrotnie podczas jednego stosunku płciowego. Przy czym każda kolejna penetracja wydłuża się do momentu wytrysku. Dlatego prostym i dobrym sposobem jest masturbacja przed stosunkiem. Wówczas, gdy dochodzi do kolejnego stosunku z partnerką trwa on znacznie dłużej niż pierwszy. Ważne jest też, aby podczas samego aktu seksualnego umiejętnie dozować ilość doznań, czyli gasić poziom pożądania.

Farmakologiczne sposoby na leczenie przedwczesnego wytrysku

Ostatnio bardzo popularne stały się kremy i żele posiadające składniki o właściwościach znieczulających na bazie lidokainy i prilokainy. Pomagają one w znieczuleniu penisa, a tym samym opóźniają wytrysk. Przed użyciem trzeba dawkę skonsultować z lekarzem, aby mógł on zalecić dozowanie. W innym wypadku nieprawidłowe przyjmowanie może skończyć się nawet utratą czucia. Wówczas zmniejszamy przyjemność odczuwania orgazmu. Można spotkać również prezerwatywy z substancjami opóźniającymi wytrysk.

Żel na opóźnienie wytrysku – Orgasm Control

Po zastosowaniu żelu na opóźnienie wytrysku z pewnością poczujesz różnicę. Preparat pomoże nam w uzyskaniu efektu znieczulenia i zmrożenia, co pozwoli na wydłużenie stosunku do 40 minut. Pozwoli on zwiększyć satysfakcję seksualną partnerów. Dodatkowo zwiększy intensywność doznań, a co za tym idzie również przyjemność i pewność siebie. Za każdym razem przy kolejnym stosunku pozbędziemy się panicznego strachu i na myśl o seksie nie będziemy się tak stresować. Po nałożeniu na członka żel szybko wchłania się w głąb. Naturalne olejki i wyciągi roślinne nie uczulają tak bardzo delikatnej skóry w partiach intymnych mężczyzny.

ocgel_topbox

Pierścień erekcyjny na penisa Bathmate

Z kolei innym urządzeniem opóźniającym wytrysk jest pierścień erekcyjny. Składa się on z bezpiecznego dla ciała elastomexu, który nie zawieraftalanów. Pozwala to nastosowanie go nawet w miejscach skłonnych do podrażnień. Cały mechanizm działania pierścienia erekcyjnego pozwala na zwolnienie przepływu krwi, umacnia oraz wydłuża erekcję i opóźnia moment wytrysku. Pomaga nawet tym, którzy mają problemy ze wzwodem lub niepełną erekcją.

pierscien na penisa funtasy

Pierścień erekcyjny na przedłużenie stosunku
Kliknij i zamów!

No Comments
Leave a Comment