New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Powiększenie penisa – sprawdzone i bezpieczne metody

Powiększenie penisa – sprawdzone i bezpieczne metody

Wielu mężczyzn marzy, aby zaskoczyć swoją partnerkę wielkością penisa. Według panów duży penis jest symbolem siły i męskości. Jednak jak się okazuje wielkość członka nie wpływa znacząco na jakość stosunku płciowego. Natomiast może być przyczyną niepewności kochanka, który przez samą myśl o zbyt małym rozmiarze swojego penisa nie będzie wstanie podarować kobiecie maksimum rozkoszy.

Penis inaczej nazywany jest prąciem lub członkiem, to cześć układu moczowo-płciowego, która pełni funkcje seksualną oraz służy do oddawania moczu. Prącie składa się z pięciu głównych elementów:

 • trzon – zbudowany z części wewnętrznych
 • żołądź – bardzo ważny element penisa, mocno czuły i wrażliwy na dotyk
 • napletek – fałd skóry chroniący żołądź, zapewnia jej odpowiednie warunki (wilgoć) i ochrania przed uszkodzeniami
 • wędzidełko napletkowe – połączenie napletka z żołędzią (najwrażliwsze miejsce z męskich stref erogennych)
 • ujście cewki moczowej – składa się z cewki moczowej oraz nasieniowodów, dzięki tym elementom odprowadzana jest sperma i mocz

Bezpieczne metody na powiększenie penisa

Powiększanie penisa to temat poruszany od wielu lat na świecie. Jednak wielokrotnie powiększanie prącia było uznawane za coś nienaturalnego i nie do końca bezpiecznego dla zdrowia. Obecnie znanych jest wiele nieszkodliwych sposobów, dzięki którym mężczyźni mogą cieszyć się większym rozmiarem swojego członka, a dręczące pytanie ,,Czy powiększenie penisa jest możliwe?” odchodzi w niepamięć.

Mężczyzna chcący powiększyć swojego penisa, nie zależnie od posiadanego obecnie rozmiaru ma możliwość skorzystania z przeróżnych sposobów. Do najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod powiększania prącia zaliczymy:

 • tabletki na powiększenie penisa
 • żele, kremy lub spray’e powiększające rozmiar członka
 • pompki wodne
 • pompki próżniowe
 • extendery rozciągające członka
 • operacja plastyczna
 • regularne ćwiczenia powiększające penisa
 • zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego

Tabletki na powiększanie penisa – są najczęściej wybieranym sposobem na powiększenie prącia. Tabletki przynoszą szybkie skutki i nie wymagają specjalnego wysiłku. Dodatkowo dostępne są w aptekach, sklepach stacjonarnych oraz Internecie.

Żele, kremy i spray’e – powiększają penisa wnikając przez skórę do wewnątrz narządu; tego typu preparaty nie zbyt skutecznie powiększają członka, mogą być uzupełnieniem suplementów lub pompek stosowanych na powiększenie penisa

Pompki wodne i próżniowe – mają na celu rozciągnięcie i wzmocnienie ciała jamistego oraz gąbczastego penisa; pompki działają dzięki wytwarzanemu podciśnieniu (pochodzącego z wody – pompki wodne lub z powietrza- pompki próżniowe)

Extendery rozciągające członka – pozwalają zwiększyć rozmiar i grubość penisa, dzięki regularnemu rozciąganiu; taki sposób wymaga dużej cierpliwości i regularności

Operacja plastyczna – najbardziej ryzykowny sposób powiększania penisa; z operacją wiążą się liczne komplikacje, maksymalny efekt powiększenia po udanej operacji to 5 centymetrów

Ćwiczenia powiększające penisa – skuteczne przy długoterminowych i regularnych ćwiczeniach; metody ćwiczeń (wsteczne, rozciąganie, jelqing i powiększanie z obciążnikami)

Kwas hialuronowy – metoda powiększenia penisa przypominająca operację; kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w podstawę penisa i od razu można zaobserwować efekty (maksymalne powiększenie to 5 centymetrów).

No Comments
Leave a Comment