New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Najpopularniejsze afrodyzjaki dla kobiet

Najpopularniejsze afrodyzjaki dla kobiet

Popęd seksualny kobiety jest bardzo zmienny i zależny od wielu czynników, jeżeli jednak obawiamy się kolejnego wieczora usłyszeć o bólu głowy, braku humoru oraz czasu. Często warto  zmienić taktykę, przygotować odpowiednia atmosferę, zadbać o upominek oraz przygotować kolacje. Jest jednak coś jeszcze co pomoże rozbudzić ciało kobiety oraz poprawiać jakość samego stosunku – są to afrodyzjaki.

Afrodyzjak to substancje dzięki którym nasz popęd płciowy może ulec znacznemu zwiększeniu. Oczywiście każdy organizm funkcjonuje inaczej i w inny sposób mogą na niego działać afrodyzjaki – są też takie które działają niezależnie od płci jak i przeznaczone dla konkretnej płci. Warto pamiętać, że stosując preparaty z aptek oraz sklepów erotycznych nie należy przekraczać przekroczonej dawki oraz stosować się do zaleceń dostępnych na opakowaniu.

Afrodyzjaki w żywności

Bardzo duża ilość afrodyzjaków znajduje się w żywności z czego nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jest to szczególnie ważne kiedy zastanawiamy się na co zabrać naszą partnerkę, kiedy planujemy romantyczną kolacje.

Ostrygi

Ostrygi to powszechnie znany i ceniony afrodyzjak o którym warto pamiętać jeśli lubicie owoce morza. Są bardzo zdrowe, smaczne, ale również wyrafinowane i należą zdecydowanie do dań z wyższej półki. Dodaje to dodatkowo tylko klasy i pozwoli pokazać nas w lepszym świetle. Przede wszystkim zawierają wiele cynku i mikroelementów, nie tylko podnoszą libido i dodają ochoty na seks, ale również sprawią, że długość i jakość stosunku może znacząco ulec poprawie.

hiszpańska mucha

Afrodyzjak hiszpańska mucha
Kliknij i sprawdź!

Marchew

Wiele osób może być nieco zdziwionych widząc na liście afrodyzjaków zwyczajną marchew. Jednak już w starożytności podawano marchew kochankom, kiedy chciano ich wprawić w miłosny nastrój. Dzięki substancjom i witaminom znajdującym się w marchwi nasze samopoczucie staje się lepsze, ale ponadto zwiększa się produkcja hormonów w naszym organizmie oraz sprawia, że jest większa szansa na upojną noc z naszą partnerką.

Czekolada

Na liście afrodyzjaków w pożywieniu nie może zabraknąć tej pozycji. Czekolada to bez wątpliwości przyjaciel kobiety a cały szereg różnych produktów na jej bazie pozwoli nam wykazać się kreatywnością. Szczególnie ważna jest duża zawartość kakao, ponieważ to ona zawiera najwięcej właściwości jakich pożądamy w czekoladzie. Po spożyciu tego słodkiego przysmaku kobiety mózg zaczyna pracować podobnie jak w stanie silnego pobudzenia seksualnego, warto o tym pamiętać, jeśli zastanawiamy się czy kupić czekoladki na spotkanie z naszą wybranką.

Afrodyzjaki w przyprawach

Tutaj również mamy bardzo szerokie możliwości – duża ilość ziół oraz przypraw jest naturalnym afrodyzjakiem. Szczególnie możemy to wykorzystać kiedy to my sami planujemy przygotować coś naszej partnerce, która na pewno doceni nasze starania a nawet nie przyjdzie jej do głowy, że raczymy ją afrodyzjakiem.

Imbir i kardamon

Obie przyprawy pochodzą z tej samej grupy roślin, z których tworzone są te przyprawy, są łatwo dostępne w sklepach, możemy wykorzystać je w wielu przyprawach oraz ich cena jest dość przystępna, dlatego są to jedne z najpopularniejszych przypraw będących afrodyzjakiem.

Szafran

Jest zdecydowanie przyprawą z wyższej półki. Chociaż uchodzi za najdroższą przyprawę na świecie ja również wiele właściwości za które jest wyjątkowo ceniony. Na kobiety działa szczególnie mocno w połączeniu z mlekiem migdałowym. Pobudza tkankę rozrodczą, dzięki czemu ułatwia zajście w ciąże, zwiększa libido kobiety oraz pozwoli nam się rozkoszować specyficznym, cenionym smakiem.

Afrodyzjaki w napojach

Kolejna grupa afrodyzjaków są to napoje, które ze względu na swój skład są polecane, jeśli zamierzamy pobudzić w partnerce pożądanie.

Alkohol

Oczywiście alkohol jest najpopularniejszym afrodyzjakiem, jaki możemy znaleźć wśród napojów. Najsilniejsze działanie ma szampan a zaraz po nim znajduje się czerwone wino. Nie od dziś wiadomo, że kobiety pod wpływem alkoholu są zdecydowanie chętniejsze do łóżkowych igraszek. Ważne jest jednak, aby pamiętać o umiarze, ponieważ skutki przesadzenia z alkoholem mogą nie należeć do najprzyjemniejszych.

Miód pitny

Specjalnie przygotowany miód spożywany w formie napoju ceniony był już w średniowieczu do spotęgowanie popędy seksualnego oraz przy problemach z zajściem kobiety w ciąże. W niektórych krajach tuż po ślubie spożywano miód pitny, który miał pomóc w przyjściu na świat nowego potomka, stąd również wywodzi się pojęcie miesiąc miodowy. Miód zawiera bogactwo witamin oraz mikro i makro elementów wpływających na produkcje testosteronu w organizmie, dlatego jest tak cenionym afrodyzjakiem.

Afrodyzjaki w suplementach

Poza afrodyzjakami dostępnymi naturalnie w pożywieniu, przeprawach oraz napojach mamy do dyspozycji szeroki rynek różnego rodzaju suplementów ułatwiających pożycie seksualne oraz pobudzających kobiece libido.

Hiszpańska mucha

Jeden z najpopularniejszych afrodyzjaków dostępnych w sklepach erotycznych oraz innych miejscach, należy jednak pamiętać, aby ściśle trzymać się zaleceń producenta, ponieważ hiszpańska mucha używa nieodpowiednio lub w zbyt dużej dawce może być niebezpieczna dla zdrowia. Jest bardzo ceniona ze względu na opinie o silnym pobudzeniu seksualnym po spożyciu substancji.

Arginina

Jest to kwas dostępny w niektórych produktach naszej codziennej diety. Odpowiedzialna jest za stymulacje przepływu krwi do narządów płciowych, wskutek czego jest bardzo pożądanym składnikiem preparatów mających wpłynąć na pobudzenie seksualne kobiety.

Żeń szeń

Kolejny z czołowych składników używanych do produkcji suplementów zwiększających popęd seksualne kobiety. Ceniony jest już od setek lat w szczególności w regionach wschodnich świata, głównie ze względu na zwiększony poziom testosteronu po jego spożyciu, wzrost poziomu libido oraz nie tylko zwiększoną ochotę na igraszki w sypialni, ale również długość stosunku seksualnego oraz intensywniejsze odczucia.

Sprawdź: Afrodyzjak

No Comments
Leave a Comment