New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Marzenie Joanny

Marzenie Joanny

Joanna nie mogła znaleźć idealnego kochanka. Było to zapewne spowodowane jej dziwacznym gustem. Pociągali ją ekscentrycy, mężczyźni o filozoficznym podejściu do życia. Problem tkwił w tym, że mężczyźni tego typu zwykle nie poszukiwali kobiety. Przez to spędzała swoje życie samotna i mimo tego, że była atrakcyjną kobietą, nie mogła znaleźć nikogo, kto by spełnił jej marzenia. Nie chodziło jej o stały związek, ponieważ chciała spróbować seksu z taką osobą, przed znalezieniem partnera na całe życie. Pewnego razu poszła do kawiarni, zamówiła swoją ulubioną smakową latte. W pewnym momencie, wyglądając za okno, zauważyła, że ulicą idzie on, był idealny w każdym calu, niósł w ręce książkę, na którą co chwile zerkał. Szybko więc wyszła z kawiarni i podążała za swoim wizualnym ideałem, w pewnym momencie już nie wytrzymała i go zaczepiła. Mężczyzna był wyjątkowo zaskoczony i niezbyt zainteresowany, jednak po namowach kobiety zgodził się na spacer i dokładnie tak jak myślała, był ekscentrykiem.

Początkowo rozmowa szła dość opornie, Joanna nie należało do moli książkowych. Mimo wszystko dało się zauważyć, że mężczyzna jest nią zainteresowany. Zerkał na nią w taki sposób, który powodował u niej aż dreszcze, była maksymalnie podniecona. W końcu powiedziała prosto z mostu, że chciałaby uprawiać z nim seks. Ku jej zaskoczeniu mężczyzna się zgodził i razem poszli poszukiwać odpowiedniego hotelu.

Dotarli do miejsca, które wydało im się jak najlepsze. Gdy tylko otworzyli drzwi pokoju, poszli razem pod prysznic. Wzajemnie dokładnie umyli swoje ciała, jednak w pewnym momencie Joanna kucnęła i zaczęła pieścić ustami jego członka. Robiła to bardzo dokładnie i czule, co jak łatwo można było zauważyć, bardzo mu się podobało. Po wspólnym prysznicu przenieśli się do łazienki, gdzie początkowo delikatnie pieścił jej łechtaczkę, jednak później zaczął już to robić bardzo intensywnie. Czuł, że robi się coraz bardziej wilgotna, więc wszedł w nią i kilkoma mocniejszymi pchnięciami doprowadził do rozkoszy, a chwile później sam osiągnął orgazm. Jedno jest pewne, Joanna w końcu spełniła swoje marzenie.

No Comments
Leave a Comment