New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Klips na łechtaczkę — praktyczne wskazówki dotyczące stosowania

Klips na łechtaczkę — praktyczne wskazówki dotyczące stosowania

Klipsy genitalne mogą wprowadzić Cię i Twojego partnera w niespotykane, ostre podniecenie, gdy używasz tych urządzeń prawidłowo.

Jednym z doskonałych sposobów na urozmaicenie swojego życia intymnego jest zaopatrzenie się w klipsy na łechtaczkę. Zrelaksuj się i zafunduj sobie dawkę pikantnej i ekscytującej przyjemności. A pomoże w tym kilka praktycznych wskazówek.

Zastanów się nad siłą ściskania

Warto wiedzieć, że każdy klips ma różną siłę ściskania — jedne są mocniejsze, inne słabsze. Dzięki temu można uzyskać własny, niepowtarzalny model. Przed zakupem zostań Sherlockiem Holmesem i użyj metody dedukcyjnej, aby zbadać, która zabawka jest dla Ciebie odpowiednia.

Warto zauważyć, że na rynku dostępne są również uniwersalne modele, które oferują regulowaną kompresję. Dla początkujących polecane są tego typu klipsy, gdyż w niewielkim stopniu rozumieją siłę ściskania, jakiej potrzebują.

Trzeba wiedzieć, gdzie zacisnąć

Klipsy często mają różne rodzaje nacisku, co wiąże się z umieszczeniem ich w określonych miejscach. Jeśli używasz zwykłych zacisków do sutków, można je przymocować w dowolnym miejscu.

Natomiast klips na łechtaczkę umieszcza się w konkretnym miejscu ciała. Aby w pełni wykorzystać możliwości zabawki, upewnij się, że używasz jej prawidłowo i we właściwym miejscu.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie

Te rzeczy są dość uniwersalne i można je przyczepić wszędzie. Są jednak pewne miejsca, w których umieszczenie powoduje ból i dyskomfort. Nigdy nie umieszczaj ich w pobliżu zbyt wrażliwych miejsc, gdzie skóra jest niezwykle cienka.

Bądź na szczycie podniecenia przed użyciem klipsów

Każdy zmysłowy dotyk jest odczuwany żywiej, gdy jest się pobudzonym. Przed użyciem klipsów na narządy płciowe, skorzystaj z odpowiedniej gry wstępnej.

Można też wymyślić jakieś niesamowicie delikatne pieszczoty po zdjęciu klipsów. Wiele osób zauważa, że po zdjęciu klipsów miejsca erogenne stają się kilkadziesiąt razy bardziej wrażliwe. Nie przegap więc szansy na nadanie niespotykanej ostrości wraz z łagodną delikatnością.

Kontrola procesu w czasie

Nigdy się nie spiesz! Wszelka szorstkość i pośpiech są niesamowicie stresujące, uniemożliwiając Ci pełne cieszenie się procesem. Stosowanie klipsów ogranicza przepływ krwi w pewnych miejscach. To daje przyjemność, ale w wolniejszym tempie.

Niektórzy eksperci uważają, że należy zacząć od trzech do pięciu minut serii kompresji i relaksacji (w zależności od siły ścisku). Rozluźnij zapięcie natychmiast, jeśli pojawi się zaczerwienienie wokół genitaliów lub jeśli poczujesz ból nie do zniesienia. Ze względów bezpieczeństwa należy trzymać zaciski nieco niżej niż to konieczne. Krótko mówiąc, nie należy przesadzać.

Miej w pogotowiu środek smarny

Ta rzecz jest obowiązkowa, zwłaszcza jeśli masz porost włosów łonowych. Musisz lekko nasmarować miejsce mocowania i końcówki klipsów, jeśli nie chcesz, aby klips poruszał się podczas procesu. Smarowanie zmniejsza prawdopodobieństwo zaplątania się końcówek mocowania we włosy. Innymi słowy, zapobiega bólowi i podrażnieniom

Zachowaj sterylność swoich narzędzi

Każdy głupiec rozumie, jak ważne jest zachowanie sterylności przedmiotów, zwłaszcza tych, które dotykają genitaliów. Tak, każdy głupiec to rozumie, ale nie każdy podejmuje jakiekolwiek działania. Niezwykle ważne jest potraktowanie klipsów ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym.

Jeśli osprzęt jest wykonany ze stali nierdzewnej, można zanurzyć klipsy we wrzącej wodzie. Czystość urządzenia to klucz do Twojego zdrowia. Przede wszystkim stanowi barierę dla rozwoju zarazków. Niezależnie od tego, jaką zabawkę seksualną masz w swoim arsenale, ważne jest, aby przestrzegać odpowiednich procedur przechowywania i czyszczenia.

No Comments
Leave a Comment