New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Jak wybrać wibrator kupić żonie?

Jak wybrać wibrator kupić żonie?

Rynek gadżetów erotycznych jest bogaty i bardzo różnorodny. Jednym z najpopularniejszych gadżetów bez wątpienia jest wibrator. Często panowie mierzą się z problemem zakupu dilda lub wibratora swojej żonie czy dziewczynie- i dochodzą do wniosku, że nie jest to łatwe zadanie! Na co zwrócić uwagę wybierając wibrator kobiecie, dowiesz się z naszego artykułu.

Kształt i kolor

To pierwsze co rzuca się w oczy. W seks-shopach znajdziecie wibratory naturalistyczne- podobne do męskiego przyrodzenia, jak te zupełnie fantazyjne. Króliczki, delfinki czy jajka są dość popularnym wyborem.

Decydując się na zakup wibratora żonie musisz wiedzieć czego ona chciałaby używać. W eterze  krąży stereotyp, że wibrator ma być duży i czarny. To tylko żart. Niektórym Paniom oczywiście taki sprzęt się podoba, stanowią one jednak znaczną mniejszość.

Kolor również nie jest bez znaczenia, chociaż nie jest też najważniejszy. Wibrator swoim wyglądem ma zachęcać do zabawy a nie przypominać maszynę tortur. Jeżeli sam widok seks-zabawki odstrasza, kobieta nie odnajdzie przyjemności w trakcie użytkowania.

Najczęściej panie wybierają wibratory w kolorze różowym bądź fioletowym- ze względu na kobiecy akcent.

wibrator damski ovo

Wibrator OVO
Kliknij i sprawdź!

Materiał wykonania

To bardzo ważny element! Materiał z którego wykonany będzie wybrany przez nas wibrator powinien być:

  • miękki i delikatny,
  • przebadany dermatologicznie,

To przede wszystkim!

Wrażenia dotykowe są niezwykle ważne w trakcie pieszczot. Im delikatniejszy materiał, tym lepiej. Panie nie będą zadowolone z gadżetu erotycznego, który nie będzie przyjemny w dotyku. Kolejny punkt to atest dermatologiczny- gwarantuje nam bezpieczeństwo użytkowania wibratora. Na wstępie możemy wykluczyć wibratory plastikowe ponieważ mogą stać się siedliskiem bakterii i doprowadzić do infekcji intymnej. Tego wszyscy chcemy uniknąć.

Rozmiar

To prawda- rozmiar ma znaczenie. Kupując wibrator w prezencie nie powinieneś wybierać największego modelu z możliwych. Przede wszystkim, takie giganty są nieporęczne! Lepiej zdecydować się na zakup przeciętnej wielkości gadżetu. Pozwoli on na lepsze prowadzenie w trakcie zabawy, co przełoży się na szybsze szczytowanie. Panie w czasie masturbacji czy pieszczot z partnerem nie chcą wyrobić mięśni trzymając ciężką i nieporęczną seks-zabawkę- lepiej skupić się na przyjemności.

cichy czarny mini wibrator

Czarny cichy mini wibrator
Kliknij i sprawdź!

Potrzeby

Zastanów się przez chwilę, co lubi Twoja kobieta? Pieszczoty łechtaczki? Stymulację punktu G? (Tak. On istnieje.) Pieszczoty analne? Jeżeli już wiesz, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o zakupie odpowiedniego wibratora żonie czy dziewczynie. Są modele przeznaczone do stymulacji tych miejsc- wystarczy dobrać kolor i rozmiar i już problem z głowy.

Wibrator waginalny

Wibratory waginalne (lub też wibratory klasyczne) mają podłużny kształt, który ułatwia penetrację. Należy pamiętać jednak, że użytkowniczki takiego wibratora podczas zabaw pomijają wiele ważnych miejsc, na przykład łechtaczkę.

Wibrator punktu G

Mimo, że wielu mężczyzn myśli, że ten punkt jest wymysłem i nie istnieje- to nie prawda. Punkt G znajduje się około dwóch centymetrów od wejścia do pochwy na przedniej ściance. Jego stymulacja prowadzi do wyjątkowo silnych orgazmów. Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G mają specjalne zagięcie na końcu.

Wibrator łechtaczkowy

Wibratory łechtaczkowe są niewielkie, bardzo poręczne i doskonale leżą w dłoni. Większość kobiet najłatwiej i najczęściej osiąga orgazmy właśnie przez stymulację łechtaczki. Nic więc dziwnego, że te wibratory cieszą się dużą popularnością wśród kupujących.

Wibrator analny

Wibratory analne służą do penetracji odbytu i przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wibrator analny powinien mieć szeroką nasadkę- warto na to zwrócić uwagę przed zakupem.

Pamiętaj, że wibrator może być użyty nie tylko do bezpośredniej penetracji. Można go również wykorzystać jako masażer! Wibracje w okolicach pośladków czy szyi mogą odpowiednio nastroić wiele przedstawicielek płci pięknej.

Siła wibracji

Preferowana siła wibracji zależy od indywidualnych preferencji kobiety. Warto więc kupić wibrator z kilkoma trybami pracy czy regulacją manualną. Pozwoli to na zwiększanie wibracji w miarę rozwoju sytuacji i sprawi, że gadżet będzie prawdziwie wielofunkcyjny. Kobiety nie zawsze mają ochotę na delikatny, spokojny seks (lub na szybki agresywny)- lubią mieszać style i tempo. Tak samo rzecz się ma z zabawą z wibratorem- tu też nie może być rutyny. Różne poziomy, szybkości wibracji pozwolą na dostosowanie pieszczot do aktualnej chęci, potrzeby czy kaprysu.

Wybór odpowiedniego wibratora wcale nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli ma on być prezentem dla partnerki. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci podjąć dobrą decyzję. W łóżku można eksperymentować, bawić się i na nowo odkrywać siebie. Intymne uniesienia mają korzystny wpływ na oboje partnerów- warto zainwestować swój czas i pieniądze, aby pożycie seksualne było naprawdę udane.

No Comments
Leave a Comment