New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Jak uwieść kobietę?

Jak uwieść kobietę?

To pytanie zadają sobie miliony! Czy istnieje jeden skuteczny sposób na uwiedzenie kobiety? Odpowiedź brzmi: tak! Zaskoczony? Poniżej prezentujemy niezawodny sposób by zagwarantować sobie powodzenie u kobiet. Stosując się do naszych porad, Twoje szanse u płci pięknej wzrosną, a kumple będą się zastanawiać jak jest Twój sekret! Gotowy?

O tym zapomnij

Jest kilka rzeczy o których powinieneś zapomnieć chcąc poderwać kobietę. Zachowujesz się jak Pan świata i okolic? Nici z podrywu. Kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn, jednak nie napuszonych egocentryków.

Panowie szpanujący zasobnością portfela też odpadają. Masz oczarować kobietę sobą, nie nowym porsche. Poza tym, warto wiedzieć, że według przeprowadzonych przez naukowców badań, takie zachowanie gwarantuje Ci jedynie krótkotrwałe, przelotne romansiki.  Jeśli liczysz na coś głębszego i długotrwałego, zainwestuj w bogate wnętrze, nie drogi samochód.

Przypomnij sobie dlaczego rezygnowałeś ze znajomości z jakąś kobietą. Była zbyt nachalna? Nadopiekuńcza? Nie dawała Ci minuty spokoju? To samo odstrasza kobiety.

Bądź zadbany

Oczywiście najważniejszy jest charakter. Niestety nie widać go na pierwszy rzut oka. Za to widać brudne paznokcie, poplamioną koszulę czy przetłuszczone włosy.

Masz 5 sekund aby zrobić dobre pierwsze wrażenie- drugiej szansy mieć nie będziesz.

Pamiętaj żeby „pasować” do otoczenia. Będziesz raczej śmiesznie wyglądać w pełnym garniturze i lakierkach w pubie dla motocyklistów. Nawet największa pewność siebie, nie zmieni faktu, że ona odczyta Cię jako zagubioną osobę, nie na miejscu.

Świeże, czyste ubranie to podstawa. Warto też mieć zadbane dłonie. Używaj kremu do rąk (nie musisz tego robić publicznie). Podając dłoń przy poznawaniu się, ten pierwszy fizyczny kontakt wiele jej o Tobie powie. Podświadomi zaszczepisz w niej myśl, że właśnie tymi delikatnymi opuszkami palców będziesz muskał jej skórę i zdejmował bieliznę. Brzmi lepiej, niż szorstkie, suche łapska.

Zapach

Nie uwierzysz ile kobiet zwraca uwagę na zapach mężczyzny! Natura zaopatrzyła nas w coś takiego jak feromony , niestety używając detergentów i środków czystości blokujemy ich zapach. Feromony najbardziej odczuwalne są po wysiłku fizycznym w naszym pocie. Ok, z jednej strony masz być czyściutki i pachnący świeżością, z drugiej spocony i naładowany feromonami? Da się zrobić- wystarcz kupić feromony w najbliższym seks shopie. Lepiej jednak pachnieć perfumami niż siłownią. A feromony i tak zrobią swoją robotę.

feromony dla mężczyzn
Feromony dla mężczyzn
Kliknij i sprawdź!

Taki sam? Nie- inny niż wszyscy

Nigdy tego nie mów kobiecie. „Jestem inny niż większość facetów”- mówi większość facetów. Udowodnij to. Jeżeli w Twoim towarzystwie pojawi się piękna kobieta, większość mężczyzn zacznie ją podrywać. Ty nie. Zignoruj ją zupełnie. Zamów sobie kolejnego drinka i czekaj. Ona sama do Ciebie przyjdzie. Twoje nietypowe zachowanie zaintryguje ją- w końcu kto jest w stanie oprzeć się komuś takiemu jak ona?! Nie tylko mężczyźni lubią gonić króliczki. Daj szansę zapolować paniom.

To Ania, a to Kasia

Panie, zupełnie tak samo jak panowie, lubią mieć swoje terytorium i dobrze go strzegą. Zbytnia zazdrość nie jest dobra, jednak odrobina na początku znajomości znacznie ułatwi Ci podryw. Jeśli wchodzisz do klubu, niech Twoja koleżanka (albo i dwie) weźmie Cię pod rękę. Mężczyzna wchodzący w towarzystwie uśmiechniętej, pięknej kobiety (lub kobiet-ta opcja jest nawet lepsza) natychmiast przykuwa uwagę. Panowie będą chcieli być na Twoim miejscu, panie na miejscu kobiety z którą przyszedłeś. Poza tym, ślicznotka przy barze pomyśli- jeżeli Kasia i Ania dobrze się bawią w Twoim towarzystwie, to czemu ja tu jeszcze siedzę i się nie bawię?

Mów, mów do niej jeszcze

Jesteście w klubie, pubie czy barze, macie wolne, chcecie odpocząć- więc nie zaczynaj rozmowy o pracy, domu, rodzinie czy programach TV. Jasne, możesz zapytać czym ona się zajmuje, lub powiedzieć parę słów o swojej pracy- nie rób jednak z tego rdzenia waszej rozmowy. Nie ciągnij tematu godzinami. Porozmawiaj o czymś niezwykłym, o czymś co zapadnie jej w pamięć. Spróbuj zinterpretować jej ostatni sen, lub mów o egzotycznych miejscach, idealnych na podróż wakacyjną. Nie bądź oklepany- bądź niezwykły.

Trafiony zaliczony

Pamiętaj, że kobiety raczej niechętnie słuchają o podbojach sercowych i łóżkowych. Przedstawiając siebie jak zdobywcę i łamacza serc zmniejszasz swoje szanse niemal do zera. Ona nie chce być kolejnym trofeum. Postaraj się na początuo w ogóle nie mówić o seksie. Zostaw to na później. Możesz niechcący strzelić sobie w kolano dobierając nieodpowiednie słowa- „zaliczyć” czy „wydymać” możesz na stałe wyrzucić ze swojego słownika.

Męska wrażliwość

To coś co kochają kobiety. Jesteś męski ze swoim dwudniowym zarostem i jednocześnie taki słodki i delikatny- jak to osiągnąć, nie przeginając w żadną ze stron? Banał. Uwaga na początek, lepiej, żebyś faktycznie takie rzeczy robił, nie tylko o nich mówił, ale w ostateczności…

 Powiedz, że:

  • w tamten weekend wyprowadzałeś psy ze schroniska. (Kobieta taki komunikat odczyta jako wrażliwość na losy zwierząt, dobre serce i opiekuńczość, jednak nadal bardzo męską. )
  • pomogłeś siostrze w opiece nad bliźniaczkami- w końcu ktoś musi być ukochanym wujkiem! (Kobieta zobaczy Cię jako wrażliwego, troskliwego i opiekuńczego mężczyznę, dla którego bardzo ważną rolę odgrywa rodzina. Idealny facet!)
  • zaadoptowałeś sierotę z Etiopii z programu adopcja serca i dzięki temu zapewniasz jej edukacje. (Kobieta uzna Cię za wielkodusznego, hojnego i wrażliwego mężczyznę.)

Śmiech

Śmiech jest bardzo ważny! Poczucie humoru mówi wiele o inteligencji mężczyzny. Powinieneś wiedzieć na jakie tematy nie wypada żartować (przynajmniej na początku znajomości). Poza tym śmiech rozluźnia, pozwala się zrelaksować oraz uwalnia hormony szczęścia. Zmniejsza też zahamowania! Naturalnie zaczynamy ufać osobie, która z łatwością nas rozmiesza. To takie pozytywne, więc co złego może się stać?

Kontakt fizyczny

Radzimy wstrzymać się z klapsem w pupę, do czasu aż będziesz wiedział, że to ją kręci  (i rób takie rzeczy tylko w sypialni). Mówimy tu o delikatnym dotyku. Muśnij jej dłoń lub ramię. Odgarnij niesforny kosmyk włosów z twarzy lub dotknij jej odsłoniętej kostki gdy będzie miała nogę założoną na nogę. Dotyk, nawet taki delikatny, potrafi rozpalić zmysły i pobudzić fantazję. Kontakt fizyczny jasno mówi o tym, że jest dla Ciebie atrakcyjna i pociągająca.

Uwodzenie kobiet nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Zastosuj się do naszych rad, a żadna kobieta Ci się nie oprze. Pamiętaj, że jesteś panem sytuacji- kobiety uwielbiają być zdobywane, a Ty uwielbiasz je zdobywać. Taki układ jest satysfakcjonujący dla obu stron. Powodzenia w sprawdzaniu naszych trików!

No Comments
Leave a Comment