New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Jak działają feromony?

jak działają feromony

Jak działają feromony?

Czasami spotykamy ludzi, którzy z pozoru wcale nie powinni na się podobać, jednak przyciągają nas w jakiś sposób. Kiedy do nich się zbliżamy wydają się bardziej atrakcyjni, pociągający, chociaż z pozoru wcale taki ktoś by nas nie zainteresował. Dlaczego jedne osoby działają na nas bardziej a przy drugich.. nie czujemy tej chemii? Dokładnie! Bardzo duże znaczenie na nasz odbiór przez płeć przeciwną zawdzięczamy feromonom. Jednak powodzenie u płci przeciwnej to nie jedyna zasługa feromonów. Dowiedz się czy są feromony i w jaki sposób działają!

Czym są feromony?

Feromony są związkami chemicznymi, które są wydzielane przez skórę oraz gruczoły potowe kobiet oraz mężczyzn. Docierają bezpośrednio do mózgu, gdzie odpowiadają za przekazywanie informacji zarówno o naszym nastroju jak i kondycji seksualnej. Dla ludzkiego nosa są niewyczuwalne, jednak bardzo silnie wpływają na nasz mózg, dzięki czemu możemy być lepiej postrzegani przez płeć przeciwną.

Feromony jest to rodzaj komunikacji wydzielanej przez ciało ssaków. Feromony wydzielane przez nasz organizm są w pełni naturalne w przyrodzie a ich istnienie oraz działanie potwierdziło wiele badań. Nasza skóra informuje tak inne osobniki o naszym nastawieniu, nastroju, uczuciu ekscytacji, lęku czy strachu. Poprzez stosowanie zewnętrznie niektórych feromonów oraz perfum z ich dodatkiem możemy mieć wpływ na to jak postrzegają nas inni.

Jakie są korzyści z używania feromonów?

Dzięki odpowiednio dobranym feromonom możemy wpłynąć na inne osoby. Przede wszystkim feromony są wykorzystywane do zwiększenia atrakcyjności u płci przeciwnej oraz wzbudzeniu pożądania seksualnego.  Dzieje się tak, ponieważ nasz organizm, kiedy wdycha feromony i odpowiednim składzie chemicznym bardziej uaktywnia obszar mózgu odpowiedzialny za sferę aktywności seksualnej, czyli między innymi ocenę partnera, regulację popędu seksualnego oraz potrzeby i reakcje seksualne.

Jednak poza sferą łóżkową feromony mają również duży wpływ na funkcjonowanie w codziennych strefach naszego życia. Te niedocenione substancje maja bardzo duży wpływ w jaki sposób postrzegają nas inni, nie ma znaczenia ich płeć oraz sytuacja w której się znajdujemy. Ludzie postrzegają nas w bardziej pozytywnym świetle i łatwiej nam radzić sobie w wielu sytuacjach. Ludzie staja się bardziej przychylni oraz chętni do rozmowy z nami oraz chętni do nawiązywania bliższych kontaktów.

Ponadto feromony wpływają też na nas samych. Po użyciu tej substancji stajemy się bardziej otwarci oraz bezpośredni. Jest to bardzo dobry sposób dla osób nieśmiałych oraz skrytych na przełamanie się i otworzenie na innych.

2_img_0035-kopia

Feromony dla niej i dla niego
Kliknij i sprawdź!

Jakie są rodzaje feromonów i czym się od siebie różnią?

Feromony są związkami chemicznymi, dlatego ich skład zależy od sytuacji w jakich najlepiej je wykorzystać. Wynika to z tego, że w naturze nasz organizm wytwarza konkretne związku w zależności od naszego nastroju, stanu oraz sytuacji w jakiej się znajdujemy. Następnie inni osobnicy wdychają nasz zapach, którego sami nie są w stanie wyczuć i nieświadomie odpowiednio na niego reagują. Zapis informacji zawartej w feromonach trafia bezpośrednio do odpowiednich stref naszego umysłu i nie jest w żaden sposób filtrowany, dlatego od razu wspomaga pożądane reakcje.

Androsterol

Feromon odpowiadającymi za postrzeganie nas młodymi i pełnymi pokładów pozytywnej energii. W naturalny sposób produkowany jest wyłącznie w okresie dojrzewania w największym stężeniu występuje u mężczyzn oraz u kobiet przed owulacją. Feromon ten przede wszystkim odpowiada za poprawienie stosunków socjalnych u obu płci. Jednak najbardziej reagują na niego kobiety, co wpływa na długość, ilość oraz jakość stosunków intymnych. Ułatwia też pierwsze kontakty z nowymi osobami, łączy ludzi oraz sprawia, że staja się bardziej chętni na rozmowę z nami. Zbyt duża ilość Androsterolu zwiększa efekt dominacji i agresji, jednocześnie sprawiając wrażanie naszej uległości i podporządkowania.  Bardzo przydatny, kiedy zależy nam na zwiększeniu aury romantyczności oraz pomagają w utrzymaniu dobrych kontaktów biznesowych.

Androsteron

Jest to przede wszystkim feromon męski, stwarza aurę dominacji, poczucia bezpieczeństwa. Jest odbierany pozytywnie wobec kobiet, jednak negatywnie przez mężczyzn. Na innych mężczyznach sprawia wrażenie autorytetu wobec naszej osoby. Wobec kobiet nie ma seksualnego wydźwięku, przede wszystkim tworzy aurę opiekuńczości i bezpieczeństwa, rozluźnia kobiety oraz wzmacnia ich zaufanie. Polecany jest dla osób pragnących wzbudzić zaufanie kobiet powyżej 30 roku życia.

Androstenol

Jest to kolejny z grupy feromonów typowo męskich, chociaż może być wykorzystywany również przez kobiety. Tworzy aurę dominacji a w nadmiarze wręcz agresywności. Sprawie, że przez ludzi jesteś postrzegany jako ktoś silny, dominujący, atrakcyjny oraz pewny siebie. Polecany dla mężczyzn pragnących zwiększyć swoja atrakcyjność u kobiet oraz szacunek i podporządkowanie u reszty społeczeństwa.

Estratetraenol

Jest feromonem typowo kobiecym. Ten feromon przede wszystkim podkreśli twoją kobiecość, zwiększy atrakcyjność wobec mężczyzn oraz zwiększy pobudzenie. Bardzo silnie wpływa na interakcje seksualne oraz zwiększa odczucia podczas stosunku.

Androstadienon

Feromon oddziałujący przede wszystkim na kobiety, pomaga wprawić je w dobry nastrój, działa na nie relaksująco oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Przesz otoczenie staniesz się odbierany jako bardziej męski. Polecany jest do ubogacenia życia intymnego oraz poprawy stosunków z kobietami.

Kopuliny

Kolejny z feromonów kobiecych. Bardzo silnie wpływa na testosteron mężczyzn. Podkreśli twoją kobiecość oraz atrakcyjność, poprawia jakość i ilość stosunków seksualnych. Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych może obniżyć działanie feromonu.

No Comments
Leave a Comment