New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

Gadżety erotyczne- jakie są? Do czego służą?

Gadżety erotyczne- jakie są? Do czego służą?

Rynek gadżetów erotycznych bez przerwy Idzie naprzód. Producenci zabawek dla dorosłych nie ustają w staraniach, aby spełnić wszystkie nasze potrzeby. Zaczynając do pięknej bielizny erotycznej, poprzez dodające pikanterii kajdanki, gadżety dla pań (takie jak wibratory, dilda czy kulki gejszy), oraz dla panów (na przykład nakładki na penisa, pierścienie orgazmowi), aż po pejcze i dmuchane lalki- wszystko jest dla ludzi. Jednak stosunkowo niewiele par korzysta z tych gadżetów! Dziś dowiecie się czy warto korzystać z zabawek erotycznych oraz do czego tak naprawdę służą gadżety erotyczne. Miłej lektury.

Kiedy tańczysz solo

Znaczny procent dostępnych na rynku gadżetów erotycznych – tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn – przeznaczony jest do masturbacji.

Dzięki gadżetom takim jak dilda (czyli sztuczne członki) oraz wibratory (tu należy wyróżnić kilka rodzajów: do stymulacji pochwy, łechtaczki oraz punktu G) kobieta może doznać znacznie większej przyjemności oraz przeżyć wyjątkowo intensywny orgazm.

Mężczyźni również mają linie masturbatorów stworzonych z myślą o ich przyjemności. Można tu na przykład wspomnieć o sztucznych pochwach.

wibrator damski ovo

Szeroki wybór wibratorów
Kliknij i sprawdź ceny!

Trening czyni mistrza

Ten akapit jest tylko dla płci pięknej. Drogie Panie, jeżeli ćwiczycie na siłowni, dbacie o swój wygląd i zdrowie, powiedzcie- czy ćwiczycie mięśnie Kegla? Znaczna część pań odpowiedziała „nie”. Błąd!

Każdy sklep czy  hurtowania erotyczna w swojej ofercie mają specjalne akcesoria do treningu erotycznego. Są to, przede wszystkim, kulki gejszy, zwane inaczej kulkami waginalnymi. Kobieta nakłada na kulkę niewielką ilość olejku lub żelu a następnie umieszcza kulkę (lub kulki) w pochwie. Mięśnie w trakcie ruchu, zaciskają się na kulka i w ten sposób „ćwiczą”. Należy więc po założeniu kulek pójść na spacer z psem, posprzątać mieszkanie, pójść pobiegać- nie ważne co robić, ważne żeby się ruszać.

Chodzenie z kulkami nie da kobiecie nieziemskich doznań lecz pozwoli właśnie takie uniesienia przezywać w trakcie seksu.

Mięśnie Kegla, są odpowiedzialne za satysfakcję z seksu, ale nie tylko! Wzmocnione mięśnie dna macicy mogą ustrzec kobietę przed problemem nietrzymania moczu w przyszłości. Mogą też ułatwić poród oraz przyspieszyć rekonwalescencję po nim.

Oczywiście i sama masturbacja jest pewnego rodzaju treningiem. Jeżeli kobieta jest świadoma swoich potrzeb, wie co sprawia jej największą rozkosz, dzięki zabawie w pojedynkę- może czerpać znacznie więcej satysfakcji z seksu.

desipink

Kulki waginalne
Kliknij i zamów!

Bo do tanga trzeba dwojga

Wiele z dostępnych na rynku zabawek można używać do masturbacji, ale też i do zabawy we dwoje. Możemy nasze życie intymne urozmaicić używając wibratorów czy dilda- zarówno w czasie gry wstępnej jak i stosunku.

Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się gadżety BDSM (skrót z języka angielskiego od: bondage, discipline, domination, submission. W języku polskim można przetłumaczyć to na związanie, dyscyplinę, dominację, uległość.) – jedna z osób jest dominująca, druga- uległa. W seks-shopach znajdziemy naprawdę ogromny wybór gadżetów dla fanów tego rodzaju zabaw, na przykład kneble, kajdanki, maski czy pejcze.

Oczywiście, jeżeli pociągają Cie te „mocniejsze” klimaty, nie musisz od razu kupować całego asortymentu! Na dobry początek wystarczy odważniejsza bielizna erotyczna czy przepaska na oczy. Możesz też kupić olejki zwiększające przyjemność lub jadalne do masażu ciała. Opcji jest naprawdę dużo!

Nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać

Warto pamiętać, że w sklepach erotycznych znajdziemy nie tylko gadżety, które możemy wykorzystać w trakcie seksu (pozwolą nam uporać się z nuda i rutyną w łóżku), ale też produkty służące do rozwiązania wielu łóżkowych problemów.

Maści, żele intymne o działaniu chłodzącym czy rozgrzewającym  pozwolą Wam zgrać się odpowiednio w łóżku. Dobrze dobrany preparat pozwoli zapomnieć o problemie przedwczesnych wytrysków! Panie dość często sięgają po specyfiki zwiększające libido oraz odczuwaną przyjemność ze stosunku seksualnego. Problem słabego nawilżenia pochwy, dzięki odpowiednim żelom poślizgowym na bazie wody lub silikonu przejdzie do historii.

Nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać! Wiele z nich da się usunąć lub zniwelować właśnie korzystając z zasobów sklepów erotycznych lub hurtowni gadżetów. Nie bójcie sięgać po więcej przyjemności!

Nuda i rutyna są największymi wrogami związku i dobrego seksu! Warto pamiętać, że to my sami mamy wpływ na nasze życie intymne. Przede wszystkim szczera rozmowa z partnerem na temat naszych (i jego!) potrzeb pozwoli Wam dojść do pewnych wniosków, kompromisów i razem będziecie mogli podjąć dziania mające na celu ulepszenie waszego pożycia. Bawcie się w sypialni! To może przynieść wiele korzyści oraz radości!

No Comments
Leave a Comment