New In Store

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat
Shop Now

Latest News

Type what you are searching for:

5 nietypowych zabawek erotycznych

5 nietypowych zabawek erotycznych

Wibrator-króliczek? Kajdanki z futerkiem? Kulki gejszy? Te zabawki erotyczne możesz znać całkiem dobrze – nawet jeśli nigdy jeszcze nie odważyłeś się ich przetestować. Ale świat sex-gadżetów jest znacznie bardziej rozległy. Znajdziesz w nim całą moc akcesoriów, które wprawią Cię… w osłupienie.

Choć wszystkie gadżety erotyczne służą, zasadniczo, jednemu celowi – mają niejedno oblicze. Znajdziesz pomiędzy nimi zarówno te designerskie i ekskluzywne (nawet pokryte 24-karatowym złotem), jak i te zupełnie absurdalne. I to o tych drugich będzie dzisiaj mowa. Oto lista najciekawszych. Sprawdź, ile z nich znałeś!

Nietypowy licznik

Jesteś facetem i zastanawiasz się, ile pchnięć na minutę wykonałeś, penetrując kochankę? Właśnie z myślą o osobach takich jak Ty powstał „Bangometer” – to specjalny pierścień na penisa z wbudowanym licznikiem. Działa trochę jak krokomierz, informując Cię, ile razy wykonałeś posuwisty ruch w trakcie seksu. Akcesorium dla ambitnych, którzy chcą porównywać wyniki z kolegami? Pewne jest jedno: zaspokaja ciekawość!

Świeca do masażu

Rozgrzany wosk kojarzy Ci się z raczej mało przyjemnymi „torturami”? Te z wykorzystaniem specjalnych świec do masażu pozostają po stronie rozkoszy, a nie bólu. Powstają ze specjalnej mieszanki aromatycznych wosków, które pozostają półpłynne nawet w niższej i bardziej komfortowej temperaturze. Wystarczy rozpalić taką świecę, zafundować sobie i ukochanej osobie dawkę aromaterapii, a potem zgasić ją, odczekać chwilę i przystąpić do masażu. Idealny element gry wstępnej! Tego typu gadżety są dostępne np. na SexownySklep.pl.

Głębokie gardło jeszcze głębsze

Smakowe żele, które zwiększają przyjemność podczas seksu oralnego? To już było! Teraz na rynku pojawił się specjalny spray o nazwie „Comfortably Numb”, którego zadaniem jest… rozluźnienie mięśni gardła osoby, która wykonuje fellatio, a więc pieści ustami penisa. Zastosowanie tego specyfiku „znieczula” i ułatwia zmagania. Ma cynamonowo-waniliowy smak. Pytanie – czy w gardle są jakieś kubki smakowe?

Majtki dla dwojga

„Fundies”, bo o tym produkcie mowa, to majtki nie z dwoma, a czterema nogawkami. Na pewno zapewniają partnerom niesamowitą bliskość, ale… czy można je jeszcze nazwać gadżetem erotycznym? Uprawianie seksu w takim outficie musi być przecież niemożliwe – chyba, że dla znawców jakichś tajemnych tricków rodem z Kamasutry.

Jeszcze ciaśniej…

Co zrobić, żeby kobieca wagina była ciaśniejsza? Jednym ze sposobów na uzyskanie takiego efektu jest sięgnięcie po specjalny krem, którego zadaniem jest obkurczenie mięśni pochwy. Rezultat jego działania przynosi więcej przyjemności i Jej, i Jemu. Alternatywa? Ćwiczenia mięśni Kegla, np. przy pomocy osławionych kulek gejszy.

To oczywiście nie koniec, bo świat sex-gadżetów jest ogromny. Warto jednak pamiętać, że czekają w nim również bardziej klasyczne i sprawdzone akcesoria, które rzeczywiście pozwalają podnieść poziom doświadczeń erotycznych. Najważniejsze to sięgać po takie, które przynoszą satysfakcję obojgu partnerów.

undefined

No Comments
Leave a Comment